Masážna podložka Dinopad

25,49

Dostupnosť:
Skladom
Model:
Masážna podložka
Výrobca:
Dinopad

5/5 (1 recenzií) Napísať recenziu

Vzdielať

Popis

Dinopad je masážna podložka pre nohy, chrbát a celé telo. Bol navrhnutý ortopédmi a odporúčajú ho mnohí lekárski špecialisti. Pomáha eliminovať vznik plochých nôh (precvičovaním svalov na nohe) a zrelaxovať často strnulé svalstvo. Využitie tak nájde u všetkých členov rodiny.

Dinopad imituje prirodzené prostredie, budete sa cítiť akoby ste chodili po rôzne členitom povrchu. Obľubujú ho aj deti, ktoré si tak zdokonaľujú motorické schopnosti, stimulujú zmysly a zároveň precvičujú nôžky.

Dinopad má skutočne všestranné využitie:  -prevencia voči plochým nohám -zdokonaľuje motorické schopnostistimuluje zmysly -pomáha zosilňovať svaly tela (v závislosti od použitia) -eliminuje bolesti a stuhnutie chrbtice, krku a ramien (masážou tela) -zlepšuje prúdenie krvieliminuje efekt studených nôh -zvyšuje vylučovanie endorfínov, ktoré nás robia šťastnými -pomáha eliminovať vznik celulitídy a zlepšuje metabolizmus -veľmi užitočný pre ľudí so sedavým zamestnaním (spratný, môžete si ho vziať kdekoľvek so sebou)

Ako ho používať? Dinopad môžete používať v závislosti od toho, ktorú partiu chcete precvičiť/masírovať. Môžete po ňom chodiť, ležať na ňom alebo sa ním masírovať aj počas sedenia na stoličke. Ak ste citlivejší na rôzne povrchy, odporúčame si na dinopad postupne zvykať. Zo začiatku po ňom kráčajte v ponožkách, deti v capačkách a postupne pritvrdzujte:). Zoznámiť sa s podložkou môžete aj tak, že si spočiatku dáte paty do dier na podložke a pomaly prikladáte nohy/masírujete si ich, a  tak si zvykáte na "pichľavý" pocit. Rozmery: 100 x 30 cm

Recenzie (1)

Napísať recenziu