Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory Cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Capiki Capačky žralok 2-3 roky

-25% Capiki Capačky žralok 2-3 roky

Kožené capačky Capiki sú vyrobené z kvalitnej mäkkej kože. Vďaka gumičkám okolo členkov na nôžkach dobre držia a ľahko sa obúvajú. Podrážka je z brúsenej kože, takže sa nešmýka ani na hladkých povrchoch. Sú priedušné, takže sa v nich nôžky nepotia.  Sú vhodné aj na nôžky s vyšším priehlavkom. Capačky sú ideálne pre prvé kroky, ale aj pre zdatných chodcov, keďže majú mäkkú podrážku, vďaka ktorej dieťatko prirodzene posilňuje  nôžky. Sú vyrobené z kvalitnej zdravotne neškodlivej kože, testované v českých laboratóriách. Farbené sú netoxickými farbami, takže tmavé a intenzívne farby môžu trochu púšťať.

Na čo dbať pri kúpe:

Capačky vyberáme s dostatočným nadmerkom (ideálne cca 1.5-1.8 cm, nakoľko sa rozloží vpredu i vzadu). Do úvahy je potrebné brať i šírku capačky.

Pre začínajúcich chodcov sa však neodporúčajú priveľké  nadmerky, keďže ešte nemajú  zvládnutú techniku chodze, príliš veľký nadmerok može prekážať (v tomto prípade odporúčame  1.2 cm- max 1.5 cm, tiež zavísí od ostatných parametrov nožičiek).

 

Veľkosti

cm

0-6 mesiacov

11

6-12 mesiacov

12.5

12-18 mesiacov

14

18-24 mesiacov

15

 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Google reCAPTCHA
  • Výrobca: Capiki
  • Kód produktu: capačky
  • Dostupnosť: Skladom
  • 10,99€
  • 8,24€