Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory Cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Odstúpenie od zmluvy

Tovar zakúpený prostredníctvom nášho internetového obchodu môžete bez udania dôvodu vrátiť do 14 dní od jeho prevzatia. Tovar môžete odskúšať, ale nesmiete ho začať používať ani z neho odstrániť visačky. Ak chcete tovar vrátiť, oznámte nám to prosím písomne alebo e-mailom na adresu uvedenú na stránke Kontakt. Na odstúpenie od zmluvy môžete využiť aj formulár -link nájdete nižšie. Oznámenie nám musíte doručiť do 14 dní od prevzatia tovaru. Tovar nám musíte doručiť alebo priniesť do 14 dní od odstúpenia od zmluvy (bez známok nadmerného opotrebovania alebo nosenia, s pôvodnými visačkami). My vám do 14 dní od prijatia vášho oznámenia vrátime peniaze. Náklady na vrátenie tovaru hradíte vy.


V prípade vrátenia tovaru, ktorý bude poškodený, nosený, nadmerne opotrebovaný alebo bude inak znížená jeho hodnota, budeme si uplatňovať nárok na náhradu škody v dôsledku zaobchádzania s tovarom, ktoré je nad rámec zaobchádzania potrebného na zistenie vlastností a funkčnosti tovaru.


Formulár je súčasťou mailu o objednávke alebo ho môžete stiahnuť tu.